Joyroom C-A42 2-port PD38W/QC3.0 autós töltő
A termék forgalmazása megszűnt.
Termékjellemzők
A Joyroom C-A42 modell, egy kétportos, minimalista autós töltő, amelyet nagyon gyors, 38 W-os kettős töltés jellemez!
Az egyik port normál USB, a másik a legújabb USB standard, a Type-C, PowerDelivery technológiával.
Egy belső chip kezeli az egyes portok biztonságos áramelosztását és feszültségelosztását.
A termék jellemzői:
  • Kicsi és ergonomikus forma
  • USB1: 5V / 3A, 9V / 2A, 12V / 1.5
  • Type-C USB (PD): 5V / 3A, 9V / 2.22A, 12V / 1.67A
  • USB1 + USB2 kimeneti teljesítmény: 38W max